צילום אופנה

אנחנו בסטודיו X מאד מיומנים בצילום אופנה , אנחנו משתמשים בציוד מתוחכם והניסיון שלנו על מנת לצלם אופנה וטקסטיל בצורה מושכת ומעניינת שתגרום ללקוח/ה שלכם  לקנות.

צילום אופנה מקצועי הוא תחום שמהווה את חוד החנית של עולם הצילום. צילום איכותי דורש שנים של ניסיון וידע על מנת לדעת ולהבין כיצד להציג את הבגד ולבנות את הסט אפ בכדי שיראו את כל המאפיינים של הבד, טקסטורה, גזרה, צבעים ,סימטריה ועוד עשרות אלמנטים שישפיעו על התמונה הסופית.

ישנם סוגים רבים של צילומי בגדים ואופנה, צילום לקטלוגים, צילום לדפוס ולעיתונות, צילום עם דוגמנית וללא, צילום על בובת רפאים ועוד. אנו בעלי שנים של ניסיון  בכל אחד מהתחומים ונותנים שירותי צילום מקצועיים לחברות גדולות ולמעצבי בוטיק. יש לנו את היכולות לעבוד בכל קנה מידה בסטודיו מקצועי בראשון לציון ובנוסף יכולים לתאם ימי צילום אצל הלקוח או להקים סטודיו בלוקיישן לפי בחירתכם.

אנחנו מצלמים אופנת נשים – גברים , בגדי ים, הלבשה תחתונה ובגדי ילדים.  כל תמונה עוברת ריטוש פוטושופ מקצועי להדגשת יופי הבגד ולהסרת פגמי יצור. אנחנו מצלמים על רקע לבן או אחר לפי בחירת הלקוח. הקבצים שתקבלו מאיתנו יכולים לשמש אתכם באתר, בפייסבוק, אינסטגרם וכל מדיה אחרת.  (התאמות לכל מדיה ללא תוספת תשלום)

 

הסטודיו שלנו

asher@studiox.co.il
0542001331
נח מוזס 2-4 ראשון לציון
תובל 21 בורסה רמת גן
יהושע הצורף 7 באר שבע
השירות ניתן בכל הארץ

יש לכם פרויקט? צרו איתנו קשר