רוצים להראות הכי מקצועיים בתחום שלכם? צילום מוצר  360  זו התשובה. 
צילומי מוצר ב 360 גורמים ליותר המרות וזו עובדה, הלקוח ממש יכול להרגיש את המוצר ולקוחות שלנו שמשתמשים בטכנולוגיה הזו רואים שיפור בהמרות של בין 30%-50%. אנחנו נותנים תמיכה מלאה הן ברמת ההטמעה באתר שלכם וכלה באחסון סופר מהיר של התמונות בשרתים שלנו.
התמונות כולן עוברות ריטוש ומחולצות מהרקע ב 100%. אנחנו יודעים שלפעמים הזמן קריטי ולכן אנו ערוכים לקבל פרוייקטים בודדים או פרוייקטים גדולים ולרוב נוכל לספק את התוצאה עוד באותו יום.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מה זה צילום ב 360 מעלות?

למעשה צילום מוצר ב 360 מעלות מתבצע על ידי צילום המוצר ב24-72 תמונות בזוויות שונות (לעיתים ניתן להתשתמש בפחות תמונות אם כי זה פחות מומלץ מבחינת איכות ההצגה).  כל התמונות נאספות לאחר העיבוד לתוכנה מיוחדת אשר יודעת לאחד את התמונות לפרזנטציה אחת ולמעשה הגולש באתר יכול לשלוט על זווית הצפיה של המוצר בעזרת העכבר.

הסבר 360

למה להשתמש בצילום 360 מעלות?

זירת האיקומרס היום תחרותית מאד. אתם ביום יום מתחרים על תשומת הלב של לקוחות שמגיעים לאתר שלכם אחרי שביקרו באתר של המתחרה או להפך. אם פעם יכולנו להשתמש בתמונות רגילות באיכות נמוכה כי זה היה הסטנדרט היום הלקוחות הרבה יותר מתוחכמים ודורשים יותר פרטים על המוצר. על מנת להמחיש את הסיטואציה צאו רגע מהכובע של אלו שמוכרים ונסו לדמיין אתכם כלקוח קונה. נכנסתם לאתר הוא נראה יפה, מושקע ועורר בכם סקרנות לחקור פנימה על השירותים שהוא מציע. הגעתם לדף מוצר שרציתם ומופיעה תמונה אחת באיכות טובה וגם המחיר נראה הוגן.

הדבר הבא שתעשו תלחצו על כפתור “קנה עכשיו” (חלום של כל בעל אתר……) אז זהו שלא, השלב הבא הוא פתיחת חלון גלישה חדש וחיפוש אתר נוסף שמציע את אותו מוצר. כולנו עושים את זה אנחנו לא נסתפק בלראות הצעה מאתר אחד על מנת לרכוש מוצר.

באתר החדש שנכנסתם אליו הגעתם לדף מוצר ולהפתעתכם האתר מציע אפשרות לראות את המוצר בצילום 360 מעלות. אתם סקרנים לראות את המוצר בעוד זוויות ובתחושה הפנימית שלכם מרגישים שבעל האתר השקיע בכם במתן אפשרות לראות את המוצר מכל זווית.

איזה אתר נראה לכם יותר מקצועי? באיזה אתר תבצעו את הרכישה?

מראש אני לא משווה את האתרים שיש בהם תמונה באיכות נמוכה, בעולם של היום הם מחוץ לתחרות.

למי מתאים השימוש בצילום מוצר ב 360 מעלות?

התשובה פשוטה, לכולם, אפילו מוצרים פשוטים יכולים להראות מדהים באתר או בקטלוג ברגע שאנו מאפשרים ללקוח לראות אותם מכמה זוויות בצורה אינטראקטיבית. מעבר למקצועיות שזה משדר,דפים בהם מוטמע צילום ב 360 הם דפים שזמן השהיה של הלקוח בהם ארוך משמעותית מדפים רגילים ואחוזי ההמרה בהם משתפרים מניסיוננו ב 30%-50%.

האם אפשר להטמיע צילום מוצר ב 360 מעלות בכל אתר?

התשובה היא כן. ניתן בקלות להטמיע את תמונות המוצר ב 360 בכל אתר. היתרון שלנו בסטודיו הוא שאנחנו גם אנשי פיתוח ולמעשה מלבד התמונות אתם מקבלים ליווי מלא בנושא ההטמעה.

אפרט קצת על החלק הטכני, מקווה שזה לא יהיה משעמם.

למעשה יש 2 אופציות להטמעה באתר.

הראשונה היא לאחסן את התמונות בשרת שלנו שהוא סופר מהיר ומותאם במיוחד לצילומי 360. אתם ביחד איתנו קובעים בשלב האיפיון את גודל התמונה הנדרש ומאפיינים נוספים (לחצנים וכדומה) ואחרי הצילום והעריכה אתם מקבלים מאיתנו קוד קצר שאותו אתם נדרשים לשתול באתר שלכם במקום שמיועד לתמונה. במקרה ואין לכם שום ידע, כמובן שנשמח לעשות את זה בשבילכם.

לאתרים מובילים כגון וורדפרס, מג’נטו, פרסטה שופ, ווקומרס ושופיפיי יש לנו תוסף שמאפשר לשתול את המוצר ישירות באתר שלכם מהסטודיו, לסירוגין תוכלו בעזרת התוסף לעשות את זה בעצמכם בכמה קליקים.

היתרון בפתרון היחודי שאנו מציעים הוא בזמן טעינת התמונה והפשטות בהטמעה, השרת שלנו הוא שרת יחודי לניהול תמונות והקבצים מוגשים לאתר עם אופטימיזציה שגורם לטעינה כמעט מיידית וברוב המקרים אף יותר מהר מטעינה של תמונה בודדת מהשרת שלכם.

האופציה השניה היא לאחסן את התמונות על השרת שלכם, אתם תקבלו מאיתנו את המנוע שלמעשה מנהל את התמונות להתקנה באתר ושוב אם אין לכם ידע נשמח לעזור לכם להתקין אותו. ומרגע שתעלו את התמונות הם יוצגו באתר.

האופציה הראשונה היא המועדפת עלינו בגלל המהירות שהתמונות נטענות. השקענו משאבים אדירים על מנת לאפשר את זה וחווית המשתמש היא הטובה ביותר. שחקו עם התמונות לדוגמא באתר שלנו ותראו באיזה מהירות הם נטענות.

טיפ: ידעתם שאייביי מאפשר להציג תמונות מוצר ב 360? אנחנו נכין עבורכם קוד שאותו תשתלו בתאור מוצר ואנחנו מבטיחים לכם שתמכרו יותר!

איפה לא ניתן להשתמש בתמונות מוצר ב 360 מעלות.

כרגע פייסבוק ואינסטגרם לא מאפשרים לשתול קוד במקום תמונה.  במקרים כאלו אנחנו יודעים לייצר סרטון ווידאו שמציג את המוצר ב 360 אבל הסרטון לא אינטראקטיבי כמו תמונת מוצר ב 360 רגילה.

עם זאת ניתן לקבל מאיתנו לינק לשתילה כפוסט שפותח חלון נפרד להצגת המוצר ב 360 מעלות בצורה אינטראקטיבית. נשמח לתת לכם דוגמאות להטמעה על מנת שתתרשמו באמת כמה זה קל.

הסטודיו שלנו

asher@studiox.co.il
0542001331
נח מוזס 2-4 ראשון לציון
תובל 21 בורסה רמת גן
יהושע הצורף 7 באר שבע
השירות ניתן בכל הארץ

יש לכם פרויקט? צרו איתנו קשר